Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(10.00 - 18.00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. RAKETY
  3. DumBum rakety 4ks/ balenie /72cm/

DumBum rakety 4ks/ balenie /72cm/

Strieborná stopa s titánovou extra explóziou + štartovacia trubka. Zábavnú pyrotechniku používajte vždy s ohladom na bezpečnosť osôb a majetku. Pri... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Bežná cena
8,00 €
Nie sme platcovia DPH
5,60 €
ks
Číslo produktu:292
Balenie:4 ks
Cena za 1 ks:1,49 €
Výška efektov:40-50m
Šírka efektov:20 m
Miesto použitia:exteriér
Kategória:F3 predaj od 21 rokov
Kompletné špecifikácie

Strieborná stopa s titánovou extra explóziou + štartovacia trubka.

Zábavnú pyrotechniku používajte vždy s ohladom na bezpečnosť osôb a majetku. Pripravte si na dosah vodu, alebo hasiaci prístroj. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie, skladujte bezpečne a v suchom prostredí, keďže ide o horľavý materiál. Nepoužívajte po dobe spotreby.

Návod na použitie:

Pred použitím skontrolujte výrobok či nie je poškodený, v prípade poškodenia nie je možné ho použiť. Musí sa predávať ako balenie, iba na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa prekážkam nad výrobkom. Neodpaľovať v blízkosti budov, stromov, alebo  podobných prekážok. Odpaľovaciu rúrku pripevnite ku kolíku pod miernym uhlom smerom od divákov. Vložte stabilizátor (paličku rakety) do odpaľovacej rúrky. Odstráňte oranžovú krytku zápaľnice. Postavte sa bokom, zapáľte koniec zápaľnice a okamžite sa vzdiaľte od výrobku na 15m. Diváci musia byť vzdialený najmenej 25m. Ak nastalo zlyhaniu funkcie výrobku, počkajte 30 minút. potom  ponorte výrobok do nádoby s vodou.

Tovar zaradený v kategóriách
Copyright © Konde.sk 2019
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.